Bethseda

Mateřské centrum

Bethseda je také místo, kam můžete přijít s dětmi, které ještě nechodí do školky. Děti si mohou hrát v interiérovém hřišti a použít i další vybavení vevnitř (z bezpečnostních důvodů není bohužel možné použít zahradu). Maminky nebo tatínkové, babičky nebo dědečkové mohou využít čas, kdy se jejich děti zabaví k aktivnímu odpočinku (pingpong, fotbálek ap.), k práci na internetu, nebo k posezení u kávy.

Provoz u nás zajišťují dobrovolníci. Pro začátek máme dobrovolníky na dvě dopoledne – v pondělí a ve středu od 9 do 12. Můžete se také hlásit jako dobrovolníci. Jak se nám bude dařit získávat další dobrovolníky, postupně bychom rádi nabídku rozšířili na více dnů. Jsme otevření také dalším nápadům, jak prostor využít. Navrhovat, případně se hlásit můžete zde.

Za návštěvu mateřského centra vybíráme 50 Kč za dospělého, v ceně je káva nebo jiný nápoj. Dospělý s sebou může přivést takový počet dětí, aby je stihl uhlídat. (Tzn. dvě děti, nebo v individuálních případech podle dohody.) Za bezpečnost a zdraví dětí odpovídá jejich doprovod. Děti neplatí. (Ani dobrovolníci.)

Obecná pravidla pro vstup do Besedy najdete zde.