Bethseda

Mateřské centrum

Bethseda je také místo, kam můžete přijít s menšími dětmi. Děti si mohou hrát v interiérovém hřišti a použít i další vybavení vevnitř (z bezpečnostních důvodů není bohužel možné použít zahradu). Maminky nebo tatínkové, babičky nebo dědečkové mohou využít čas, kdy se jejich děti zabaví k aktivnímu odpočinku (pingpong, fotbálek ap.), k práci na internetu, nebo k posezení u kávy.

Provoz u nás zajišťují dobrovolníci. Pro začátek máme dobrovolníky na dvě dopoledne – v pondělí a ve středu od 9 do 12. Můžete se také hlásit jako dobrovolníci. Jak se nám bude dařit získávat další dobrovolníky, postupně bychom rádi nabídku rozšířili na více dnů. Jsme otevření také dalším nápadům, jak prostor využít.

Za návštěvu mateřského centra vybíráme 100 Kč za dítě, v ceně je káva nebo jiný nápoj horký nápoj pro doprovázejícího dospělého. Dospělý s sebou může přivést takový počet dětí, aby je stihl uhlídat. Z bezpečnost dětí odpovídá jejich doprovod. Dospělí u nás za vstup neplatí. (Tento ceník je platný od 24.1.2022.)